| Main Motor | 15kw |
|---|---|
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Wire Speed | 0~40m/S |
| Control | CNC |
| Model No | CNC-1500-12 |
|---|---|
| Origin | Fujian, China |
| Hs Code | 8464109000 |
| Usage | Cutting Saw, Metal Cutting |
| Key Selling Points | Competitive Price,Automatic |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Trademark | Xianda |
| Control | CNC |
| Rotation Degree | 360°(Optional) |
| Color | Blue And Yellow |
|---|---|
| Application | Industrial Metal Cutting,wood Cutting |
| Power | 5.5kW |
| Max Wire Length | 80m |
| Warranty Time | One Year |
| Model NO. | RSM-3500-18/21 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3500*3500*2100 |
| Max Processing Size | 3500*3000*2100mm |
|---|---|
| Wheel Diameter | 1600mm |
| Main Motor | 15kw |
| Warranty Time | One Year |
| Water Consumption | 6m3/H |
| Key Words | Stone Machine |
|---|---|
| Advantage | High Efficiency Long Life Time |
| Voltage | 220V/380V |
| Water Consumption | 4m3/H |
| Power | 11/15kW |
| Model NO. | RSM-3500-18/21 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3500*3500*2100 |
| Packaging Details | 6500*6300*3800mm |
|---|---|
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |
| Delivery Time | 45days |
|---|---|
| Payment Terms | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Fujian,China |
| Brand Name | Xianda |