| Warranty Time | One Year |
|---|---|
| Control | CNC |
| Trolley Size | 1300*2500mm |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500mm |
| Key Words | Stone Machine |
| Key Words | Stone Machine |
|---|---|
| Model NO. | QWS-45-75 |
| Wire Speed | 0-40m/s |
| Warranty Time | One Year |
| Gross Weight | 3200kg |
| Wire Length | 16.7m |
|---|---|
| Main Motor | 11kw |
| Wire Speed | 0-40m/s |
| Trolley Size | 1300*2500mm |
| Gross Weight | 5500kg |
| Water Comsumption | 3m³/h |
|---|---|
| Control | CNC Cutting Machine |
| Source Voltage | 380V |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Working Table Size | 1300*2500mm |
| Model NO. | Discovery 4-2000 |
|---|---|
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Dimension Of Worktable | 2500*1300mm |
| Main Motor | 11kw |
| Key Words | Stone Machine |
|---|---|
| Advantage | High Efficiency Long Life Time |
| Voltage | 220V/380V |
| Water Consumption | 4m3/H |
| Power | 11/15kW |
| Model NO. | CNC-3000 |
|---|---|
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*3000*1500mm |
| Dimension Of Worktable | 2500*1300mm |
| Main Motor | 7.5kw |
| Main Motor | 11kw |
|---|---|
| Trolley Size | 1300*2500mm |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500mm |
| Wire Speed | 0-40m/s |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Trademark | Xianda |
| Rotation Degree | 360°(Optional) |
| Power Source | Electric |
| Blade Material | Diamond |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Dimension Of Worktable | 2500*1300mm |
| Main Motor | 7.5kw |