| Control | PLC |
|---|---|
| Water Consumption | 4m3/H |
| Wire Length | 20-50 M |
| Specification | 9500*6800*4700mm |
| Key Words | Stone Machine |
| Certification | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Trolley Size | 2000*2500mm |
| Water Consumption | 6m3/H |
| Key Words | Stone Machine |
| Trolley Size | 1400*2000mm |
|---|---|
| Main Motor | 11kw |
| Max Processing Size | 260*3000*1500mm |
| Control | CNC |
| Wire Length | 16.7m |
| Model NO. | Cnc-2000 |
|---|---|
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Dimension Of Worktable | 2500*1300mm |
| Main Motor | 7.5kw |
| Delivery Time | 45days |
|---|---|
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |
| Material | Iron Casting |
|---|---|
| Packaging Details | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Delivery Time | 1 Month |
| Payment Terms | L/C, T/T, D/P, Western Union ,Paypal ,Money Gram, Others |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Delivery Time | 30days |
|---|---|
| Payment Terms | Western Union,T/T,D/A,D/P,L/C |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |
| Main Motor | 15kw |
|---|---|
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Wire Speed | 0~40m/S |
| Control | CNC |
| Wire Length | 16.7m |
|---|---|
| Control | CNC |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500mm |
| Max Processing Size | 3500*3000*2100mm |
|---|---|
| Wheel Diameter | 1600mm |
| Main Motor | 15kw |
| Warranty Time | One Year |
| Water Consumption | 6m3/H |