| Wire Speed | 0-40m/s |
|---|---|
| Wheel Diameter | 1600mm |
| Gross Weight | 6000kg |
| Water Consumption | 4m3/H |
| Certification | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Wire Length | 10m |
|---|---|
| Gross Weight | 6000kg |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500mm |
| Key Words | Stone Machine |
| Wire Speed | 0-40m/s |
| Certification | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Water Consumption | 4m3/H |
| Wire Speed | 0-40m/s |
| Main Motor | 11kw |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500mm |
| Wire Length | 19.1m |
|---|---|
| Gross Weight | 10500kg |
| Max Processing Size | 3500*3500*2200mm |
| Key Words | Stone Machine |
| Wire Speed | 20-40m/s |
| Wire Speed | 0-40m/s |
|---|---|
| Wheel Diameter | 1600mm |
| Gross Weight | 6000kg |
| Water Consumption | 6m3/H |
| Certification | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Wheel Diameter | 1600mm |
|---|---|
| Key Words | Stone Machine |
| Water Consumption | 6m3/H |
| Wire Speed | 0-40m/s |
| Gross Weight | 9300kg |
| Model NO. | CNC-3000 |
|---|---|
| Max Processing Size | 3000*3000*1500mm |
| Dimension Of Worktable | 2500*1300mm |
| Main Motor | 7.5kw |
| Gross Motor | 11kw |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
|---|---|
| Key Words | Stone Machine |
| Gross Weight | 5500kg |
| Wire Speed | 0-40m/s |
| Control | CNC |
| Gross Weight | 8000kg |
|---|---|
| Main Motor | 11kw |
| Wire Speed | 0-40m/s |
| Key Words | Stone Machine |
| Wheel Diameter | 1600mm |
| Certification | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Cutting Distance | 1750mm |
| Gross Weight | 3000kg |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Main Motor | 45kw |