| Key Words | Stone Machine |
|---|---|
| Model NO. | QWS-45-75 |
| Wire Speed | 0-40m/s |
| Warranty Time | One Year |
| Gross Weight | 3200kg |
| Warranty Time | One Year |
|---|---|
| Wire Speed | 0-40m/s |
| Trolley Size | 1300*2500mm |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Control | CNC |
| Control | CNC |
|---|---|
| Function | Cutting Marble, Granite, Slate, Nature Stone, Etc |
| Main Motor | 7.5kw |
| Gross Motor | 11kw |
| Outline Dimension | 6800*6300*3800mm |
| Main Motor | 11kw |
|---|---|
| Max Processing Size | 2000*3000*1500mm |
| Certification | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Gross Weight | 5500kg |
| Control | CNC |
| Wire Length | 16.7m |
|---|---|
| Control | CNC |
| Name | DISCOVERY 4-2000/2500/3000 |
| Key Words | Stone Machine |
| Main Motor | 11kw |
| Condition | New |
|---|---|
| Brand | Xianda Machinery |
| Main Motor | 11/15kw |
| Rotation Angle | 360° |
| Table Bearing Weight | 35/50T |
| Warranty Time | One Year |
|---|---|
| Main Motor | 11kw |
| Gross Weight | 6000kg |
| Control | CNC |
| Wire Speed | 0-40m/s |
| Control | CNC |
|---|---|
| Frequency | 50Hz |
| Machine Speed | 20-40m/h |
| Main Motor | 11kw |
| Automation | Automatic |
| Control | PLC |
|---|---|
| Water Consumption | 4m3/H |
| Wire Length | 20-50 M |
| Specification | 9500*6800*4700mm |
| Key Words | Stone Machine |
| Certification | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Model NO. | Discovery 5 |
| Key Words | Stone Machine |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Wire Length | 16.7m |