| Model NO. | APM-350-2000-10 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Processing Diameter | 350-2000 |
| Model NO. | CHM-200/300-2 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Blade Diameter | 500mm |
| Model NO. | APM-350-2000 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Processing Diameter | 350-2000 |
| Model NO. | CNC-2000 |
|---|---|
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2500*1500mm |
| Dimension Of Worktable | 2500*1300mm |
| Main Motor | 11kw |
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
|---|---|
| Max Diameter Of Cylinder | 2500MM |
| Warranty Time | One Year |
| Water Consumption | 8m3/H |
| Max Vertical Lifting Travel | 1500MM |
| Model NO. | Discover4-2000 |
|---|---|
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Dimension Of Worktable | 2500*1300mm |
| Main Motor | 7.5kw |
| Wheel Diameter | 1600mm |
|---|---|
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Control | CNC |
| Water Consumption | 4m3/H |
| Name | DISCOVERY 4-2000/2500/3000 |
| Name | DISCOVERY 4-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Control | CNC |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Wire Speed | 0-40m/s |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Model NO. | BWT-3000-15 / BWT-3500-18/21 |
|---|---|
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Control | CNC |
| Wire Length | 19.2m |
| Certification | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Delivery Time | 45 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |