| Delivery Time | 30 days |
|---|---|
| Payment Terms | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |
| Packaging Details | can loaded into 1*40HQ container |
|---|---|
| Delivery Time | 15-30DAYS |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Wheel Diameter | 1600mm |
|---|---|
| Max Processing Size | 2000*3000*1500mm |
| Certification | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Wire Speed | 0-40m/s |
| Main Motor | 11kw |
| Delivery Time | 45days |
|---|---|
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |
| Certification | CCC, ISO, CE |
| Delivery Time | 30 days |
|---|---|
| Payment Terms | Western Union,T/T,D/A,L/C,D/P |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |
| Delivery Time | 30 years |
|---|---|
| Payment Terms | L/C,D/A,T/T,D/P,Western Union |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |
| Delivery Time | 30 days |
|---|---|
| Payment Terms | L/C,D/A,T/T,Western Union,D/P |
| Supply Ability | 1000 set/ year |
| Place of Origin | Fujian China |
| Brand Name | Xianda |
| Product Name | Stone Edge Cutting Machine |
|---|---|
| Max Cutting Width | 1500mm |
| Gross Motor | 35kw |
| Gross Weight | 4500kg |
| Color | White,Blue |
| Model NO. | APM-350-2000-10 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | PLC |
| Column Of Diameter | Φ350mm-Φ2000mm |
| Model NO. | MSC-2000/3500 |
|---|---|
| Application | Ceramics |
| Type For Grinding Machine | Disc Grinding Machine |
| Grinding Machine Type | Barrel Polishing Machine |
| Grinding Method | Wet Grind |