| Control | PLC |
|---|---|
| Gross Weight | 6000kg |
| Certification | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Key Words | Stone Machine |
| Model NO. | RSM-3000-15 / RSM-3500-18/21 |
| Model NO. | Yhjj-600-2000 |
|---|---|
| Control | PLC |
| Gross Motor | 11kw |
| Water Consumption | 4m3/H |
| Gross Weight | 4500kgs |
| Model NO. | CHJJ-1500 |
|---|---|
| Control | CNC |
| Gross Motor | 11kw |
| Water Consumption | 4m3/H |
| Gross Weight | 5000kgs |
| Model NO. | BWT-3500 |
|---|---|
| Control | PLC |
| Max Processing Size | 3500*3500*2100mm |
| Dimension Of Worktable | 2500*2000mm |
| Main Motor | 11kw |
| Blade Diameter | 350-600mm |
|---|---|
| Trolley Size | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Cutting Max Lifting Travel Of Cutting FrameDepth | 600mm |
| Max Processing Length | 3500mm |
| Main Motor | 15kw |
| Certification | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Key Words | Stone Machine |
| Main Motor | 15kw |
| Control | CNC |
| Warranty Time | One Year |
| Max Processing Size | 3400*2000*180mm |
|---|---|
| Main Motor | 15kw |
| Water Consumption | 3m³/H |
| Blade Diameter | 350-600mm |
| Trolley Size | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Blade Diameter | 350-600mm |
|---|---|
| Trolley Size | 1400*3000 |
| Cutting Max Lifting Travel Of Cutting FrameDepth | 400mm |
| Max Processing Length | 3000mm |
| Main Motor | 15kw |
| Blade Diameter | 350-600mm |
|---|---|
| Trolley Size | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Cutting Max Lifting Travel Of Cutting FrameDepth | 600mm |
| Max Processing Length | 3500mm |
| Main Motor | 15kw |
| Model NO. | BLMM-1700MAX |
|---|---|
| Control | CNC |
| Use For | Cutting Profiling Lines,Column,Column Slab |
| Trademark | XIANDA MACHINERY |
| Origin | Jinjiang, Fujian, China |