| Max Processing Size | 2600mm*3000mm*1500mm |
|---|---|
| Trolley Size | 1400mm*2000mm |
| Wire Saw | 0-40m/s |
| Main Motor | 11kw |
| Outline Dimension | 8000mm*7000mm*4250mm |
| Delivery Time | 30 days |
|---|---|
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,Western Union,T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |
| Model NO. | Zmfx-2500 |
|---|---|
| Control | PLC |
| Max Cutting Diamension | Φ2500mm |
| Max Cutting Height | 1150mm |
| Main Motor | 11kw |
| Warranty | One Year |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Trademark | Xianda |
| Control | CNC |
| Rotation Degree | 360°(Optional) |
| Model | BLMM-1800MAX-A/B |
|---|---|
| Blade Diameter Range | 400-700mm |
| Cutting Surface | Flat/Arc |
| Condition | New |
| Warranty | 1 Year |
| Delivery Time | 45days |
|---|---|
| Payment Terms | D/A,D/P,T/T,Western Union,L/C |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |
| Delivery Time | 30 days |
|---|---|
| Payment Terms | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |
| Delivery Time | 45days |
|---|---|
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |
| Model | ST-1T |
|---|---|
| Grade | A-GRADE,Customer's Request |
| Keywords | Single Arm Crane |
| Max Lifting Weight | 1000KG (Customized) |
| Usage | Lifting Stone |
| Blade Diameter | 350-600mm |
|---|---|
| Trolley Size | 1800*3500 |
| Cutting Max Lifting Travel Of Cutting FrameDepth | 450mm |
| Max Processing Length | 3500mm |
| Main Motor | 15/18.5kw |