| Model NO. | YHQJ-2500 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Diameter Of Cylinder | 2500 |
| Model NO. | DRC-250/500-2 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Blade Diameter | 500mm |
| Delivery Time | 30 days |
|---|---|
| Payment Terms | L/C,D/P,T/T,D/A,Western Union |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |
| Model NO. | CNC-3000 |
|---|---|
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*3000*1500mm |
| Dimension Of Worktable | 2500*1300mm |
| Main Motor | 7.5kw |
| Main Motor | 11kw |
|---|---|
| Trolley Size | 1300*2500mm |
| Max Processing Size | 2000*3000*1500mm |
| Wire Speed | 0-40m/s |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Water Consumption | 6m3/H |
|---|---|
| Color | Blue And Yellow |
| Spindle | 15KW |
| Hs Code | 84641090 |
| Key Selling Points | Competitive Price, Automatic |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2000*1500mm |
| Dimension Of Worktable | 2500*1300mm |
| Main Motor | 7.5kw |
| Column Of Diameter | >600mm |
|---|---|
| Max Cutting Height | 1500mm |
| Max Cutting Width | 1300mm |
| Outline Dimension | 6300*5200*3200mm |
| Main Motor | 4kw |
| Rotation Degree | 360 |
|---|---|
| Water Consumption | 6m3/H |
| Wire Speed | 0-40m/S |
| Key Selling Points | Competitive Price, Automatic |
| Spindle | 15KW |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
|---|---|
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |