| Gross Power | 17.5/21.5kw |
|---|---|
| Cutting Accuracy | High |
| Material | Metal |
| Power Supply | AC |
| Cutting Speed | High |
| Name | Column Profiling Machine |
|---|---|
| Outline Dimension | 3600*1850*3000mm |
| Cutting Accuracy | High |
| Power Consumption | Low |
| Main Motor | 11*2/15*2kw |
| Cutting Force | High |
|---|---|
| Outline Dimension | 3500*1300*2800mm |
| Cutting Accuracy | High |
| Noise Level | Low |
| Name | Column Profiling Machine |
| Power Supply | AC |
|---|---|
| Gross Power | 30kw |
| Column Of Diameter | 350-2000MM |
| Cutting Capacity | Large |
| Outline Dimension | 5200*1800*3000mm |
| Power Consumption | Low |
|---|---|
| Gross Power | 12.5kw |
| Cutting Capacity | Large |
| Name | Column Profiling Machine |
| Cutting Force | High |
| Cutting Accuracy | High |
|---|---|
| Max Processing Diameter(3 PCS) | 450-1400mm |
| Cutting Capacity | Large |
| Power Supply | AC |
| Power Consumption | Low |
| Gross Power | 15kw |
|---|---|
| Cutting Force | High |
| Noise Level | Low |
| Cutting Speed | High |
| Cutting Accuracy | High |
| Cutting Speed | High |
|---|---|
| Gross Power | 17.5/21.5kw |
| Max Processing Diameter | 300/2pcs,600/1pcs |
| Outline Dimension | 5600*1800*3800mm |
| Power Supply | AC |
| Maximum Blade Diameter | 600mm |
|---|---|
| Max Processing Diameter | 300/2PCS 600/1CS |
| Main Motor | 11/15kw |
| Gross Power | 17.5/21.5KW |
| Water Consumotion | 3M3/h |
| Maximum Blade Diameter | 500mm |
|---|---|
| Max Processing Diameter | 200/2PCS 400/1PCS |
| Processing Length | 500-1500mm |
| Main Motor | 11/15kw |
| Gross Power | 15.5/19.5KW |