| Model NO. | CCM-300/600-2 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Blade Diameter | 600mm |
| Model NO. | YHQJ-2500 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Diameter Of Cylinder | 2500 |
| Model NO. | APM-350-2000-10 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Processing Diameter | 350-2000 |
| Model NO. | HKB-41500 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Processing Length | 1500 |
| Model NO. | DLC-1400 |
|---|---|
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Processing Diameter(Three Pieces) | 450-1400mm |
| Trolley Size | 1200*3500mm |
| Model NO. | CMFX-2500 |
|---|---|
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Cutting Dimension | 2500mm |
| Max Vertical Lifting Travel | 1150mm |
| Max Processing Diameter | 500mm |
|---|---|
| Processing Length | 50-1500mm |
| Main Motor | 11*2/15*2kw(optional) |
| Gross Power | 29.5/37.5kw(optional) |
| Outline Dimension | 3600*2000*3200mm |
| Noise Level | Low |
|---|---|
| Max Processing Diameter | 500mm |
| Control System | PLC/CNC |
| Processing Length | 50-1500mm |
| Main Motor | 11*2/15*2kw(optional) |
| Material | Metal |
|---|---|
| Drilling Diameter | 300mm |
| Main Motor | 7.5kw |
| Power Consumption | Low |
| Crossbeam Max Lifting Stroke | 700mm |
| Material | Metal |
|---|---|
| Drilling Diameter | 300mm |
| Main Motor | 7.5kw |
| Power Consumption | Low |
| Crossbeam Max Lifting Stroke | 700mm |