| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
|---|---|
| Model NO. | APM-350-2000-10 |
| Column Of Diameter | 350-2000MM |
| Max Cutting Width | 1300mm |
| Certification | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Max Processing Diameter(3 PCS) | 450-1400MM |
|---|---|
| Worktable Size | 3500*1200mm |
| Main Motor | 7.5kw |
| Gross Motor | 12.5kw |
| Outline Dimension | 6500*2800*2800mm |
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
|---|---|
| Max Diameter Of Cylinder | 2500MM |
| Warranty Time | One Year |
| Water Consumption | 8m3/H |
| Max Vertical Lifting Travel | 1500MM |
| Key Words | Stone Machine |
|---|---|
| Max Cutting Length | 1500mm |
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Model NO. | HKB-41500 |
| Max Cutting Width | 1500mm |
| Model NO. | CMFX-2500 |
|---|---|
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Cutting Dimension | 2500mm |
| Max Vertical Lifting Travel | 1150mm |
| Cutting Capacity | Large |
|---|---|
| Cutting Accuracy | High |
| Cutting Speed | High |
| Material | Metal |
| Cutting Force | High |
| Model NO. | FHRC-250/500-4 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Blade Diameter | 500mm |
| Maximum Blade Diameter | 500mm |
|---|---|
| Max Processing Diameter | 200/4PCS 400/2PCS |
| Main Motor | 11*2/15*2kw |
| Gross Power | 29.5/37.5KW |
| Water Consumotion | 6M3/h |
| Maximum Blade Diameter | 500mm |
|---|---|
| Max Processing Diameter | 250/2PCS 500/1PCS |
| Main Motor | 11/15kw |
| Gross Power | 16/20KW |
| Water Consumotion | 3M3/h |
| Column Of Diameter | >600mm |
|---|---|
| Max Cutting Height | 1500mm |
| Max Cutting Width | 1300mm |
| Outline Dimension | 6300*5200*3200mm |
| Main Motor | 4kw |