| Model NO. | ZDCM-400 |
|---|---|
| Control | PLC |
| Blade Diameter | Φ300-Φ600 |
| Max Processing Size | 3200*2000*80mm |
| Dimension Of Worktable | 3200*2000mm |
| Model NO. | ZDBL-600 |
|---|---|
| Control | PLC |
| Blade Diameter | Φ300-Φ600 |
| Max Processing Size | 3200*2000*170mm |
| Dimension Of Worktable | 3200*2000mm |
| Model NO. | Zdqj-700 |
|---|---|
| Control | PLC |
| Blade Diameter | Φ300-Φ700 |
| Max Processing Size | 3200*2000*230mm |
| Dimension Of Worktable | 3200*2000mm |
| Model NO. | BTC-2800 |
|---|---|
| Control | PLC |
| Max Blade Diameter | Φ2800mm |
| Max Processing Length | 3200mm |
| Max Processing Width | 2200/2500mm |
| Model NO. | BTC-2500 |
|---|---|
| Control | PLC |
| Max Blade Diameter | Φ2500mm |
| Max Processing Length | 3000/3500mm |
| Max Processing Width | 2500mm |
| Model NO. | HBKQ-1400/1600 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Trolley Size | 3000*2000 |
| X/Y/Z Travel | 3800 * 2700 * 1500 Mm | 3800 * 3500 * 1500 Mm |
|---|---|
| A/C Rotation | A 0-180°, C ±365° |
| Spindle Power | 20 KW |
| Spindle Speed | 0-10,000 Rpm |
| Table Size | 3400 * 2000 Mm |
| Power Supply | AC |
|---|---|
| Gross Power | 29/37kw |
| Trolley Size | 3000*2000mm |
| Water Consumption | 4m3/H |
| Main Motor | 15/18.5KW |
| Table Movement | Automatic |
|---|---|
| Power Supply | AC |
| Outline Dimension | 5800*3650*3900mm |
| Water Consumption | 3m3/H |
| Main Power | 15kw |
| System | 5 - Axis Linkage CNC System |
|---|---|
| Spindle | Imported BT Spindle |
| Transmission Mode | Rack Drive Mechanism |
| Control Technology | Bus Absolute Servo Control |
| Material | Steel Frame + Cast Iron Table |