| Delivery Time | 30 days |
|---|---|
| Payment Terms | L/C,D/P,T/T,Western Union,D/A |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |
| Delivery Time | 45days |
|---|---|
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |
| Delivery Time | 30 days |
|---|---|
| Payment Terms | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Supply Ability | 1000 Sets/Year |
| Place of Origin | Jinjiang, Fujian, China |
| Brand Name | Xianda Machinery |
| Max Processing Diameter(3 PCS) | 450-1400MM |
|---|---|
| Worktable Size | 3500*1200mm |
| Main Motor | 7.5kw |
| Gross Motor | 12.5kw |
| Outline Dimension | 6500*2800*2800mm |
| Dimension Of Worktable | 1300*2500mm |
|---|---|
| Feed Height | ≤350mm |
| Air Speed | 15m/min |
| Number Of Spindles | 1pcs |
| Spindle Power | 5.5kw |
| Dimension Of Worktable | 1800*2500mm |
|---|---|
| Feed Height | ≤350mm |
| Air Speed | 15m/min |
| Number Of Spindles | 2pcs |
| Spindle Power | 7.5*2kw |
| Dimension Of Worktable | 3000*1500mm |
|---|---|
| Feed Height | ≤350mm |
| Air Speed | 13m/min |
| Number Of Spindles | 3pcs |
| Spindle Power | 5.5*3kw |
| Max Processing Diameter | 300mm |
|---|---|
| Max Processing Length | 2500mm |
| Number Of Spindles | 2pcs |
| Sculpted Spindle Power | 7.5kw |
| Disc Roughing Spindle Power | 7.5kw |
| Maximum Processing Thickness | 300mm |
|---|---|
| Max Processing Length | 2500mm |
| Tool Magazine | 5+5nr |
| Spindle Power | 11kw |
| Spindle Motor Speed | 1-18000R.P.M |
| Dimension Of Worktable | 2500*1500mm |
|---|---|
| Feed Height | ≤650mm |
| Air Speed | 13m/min |
| Number Of Spindles | 1pcs |
| Spindle Power | 7.5kw |