| Air Speed | 12/13m/min |
|---|---|
| Feed Height | 350mm |
| Outline Dimension | 2360mm*3600mm*2200mm |
| Type | CNC Machine |
| Water Consumption | 3m3/H |
| Type | CNC Machine |
|---|---|
| Material | Stone |
| Outline Dimension | 2360mm*3600mm*2200mm |
| Spindle Power | 5.5KW |
| Weight | 1000kg |
| Weight | 1000kg |
|---|---|
| Spindle Power | 5.5KW |
| Outline Dimension | 2360mm*3600mm*2200mm |
| Power | Electric |
| Air Speed | 15m/min |
| Material | Stone |
|---|---|
| Repeatability Accuracy | 0.02mm |
| Control System | CNC |
| Weight | 1000kg |
| Power | Electric |
| Type | CNC Machine |
|---|---|
| Weight | 1000kg |
| Control System | CNC |
| Dimension Of Worktable | 2000*3000mm |
| Outline Dimension | 3060*4100*2200mm |
| Spindle Power | 7.5KW |
|---|---|
| Type | CNC Machine |
| Control System | CNC |
| Axis | 3-Axis |
| Air Speed | 15m/min |
| System | 5 - Axis Linkage CNC System |
|---|---|
| Spindle | Imported BT Spindle |
| Transmission Mode | Rack Drive Mechanism |
| Control Technology | Bus Absolute Servo Control |
| Material | Steel Frame + Cast Iron Table |
| Max Processing Diameter | 300mm |
|---|---|
| Max Processing Length | 2500mm |
| Number Of Spindles | 2pcs |
| Sculpted Spindle Power | 7.5kw |
| Disc Roughing Spindle Power | 7.5kw |
| X/Y/Z Travel | 3800 * 2700 * 1500 Mm | 3800 * 3500 * 1500 Mm |
|---|---|
| A/C Rotation | A 0-180°, C ±365° |
| Spindle Power | 20 KW |
| Spindle Speed | 0-10,000 Rpm |
| Table Size | 3400 * 2000 Mm |
| Material | Stone |
|---|---|
| Power | Electric |
| Type | CNC Machine |
| Positioning Accuracy | 0.02mm |
| Spindle Power | 11KW |